ASTE HONETAKO PARTIDAK / PARTIDOS DE LA SEMANA


 

ABENDUA / DICIE,MBRE

OHOREZKOA MAILA / DIVISION DE HONOR

JARDUNALDIA / JORNADA 

12 

IGANDEA
9
DOMINGO

ERANDIO "A"

EMAITZA / RESULTADO


PADURA "A"
ORDUA
11:15
HORA
1 2

ZELAIA / CAMPO:  ATEGORRI (HN) ERANDIO ALTZAGA

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
6 ERANDIO A 12 1 4 1 3 1 2 15 12 17
10 PADURA A 12 1 3 2 3 2 1 8 7 17




 

ABENDUA / DICIE,MBRE

LURRALDEKO 1. MAILA / PRIMERA TERRITORIAL

JARDUNALDIA / JORNADA 

12 

IGANDEA
9
DOMINGO

ERANDIO "B"

EMAITZA / RESULTADO


GORDEXOLA
ORDUA
18:30
HORA
2 0

ZELAIA / CAMPO:  ARTEAGA (HA) ERANDIO GOIKOA

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
13 ERANDIO B 12 3 1 2 1 1 4 16 17 14
3 GORDEXOLA 12 4 1 1 2 2 2 18 13 21


 

ABENDUA / DICIE,MBRE

JUBENILEN 2. MAILA G4 / SEGUNDA JUVENIL GRUPO 4

JARDUNALDIA /JORNADA

10

IGANDEA
9
DOMINGO

TXORIERRI

EMAITZA / RESULTADO


ARENAS "B"
ORDUA
16:00
HORA
4 2

ZELAIA / CAMPO:  ARTEAGA (HA) ERANDIO GOIKOA

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
3 TXORIERRI 10 4 1 0 3 0 2 36 18 22
9 ARENAS B 9 1 0 3 3 0 2 19 23 12

 


ABENDUA / DICIE,MBRE

JUBENILEN 2. MAILA G2 / SEGUNDA JUVENIL GRUPO 2

JARDUNALDIA / JORNADA 

10 

LARUNBATA
8
SÁBADO

ZAZPI LANDA

EMAITZA / RESULTADO


ERANDIOTARRAK
ORDUA
10:00
HORA
11 0

ZELAIA / CAMPO:  P. M. ZORROZA (HA) BILBAO

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
1 ZAZPI LANDA 8 5 0 0 2 1 0 46 5 22
7 ERANDIOTARRAK 9 2 0 3 3 0 1 16 24 15

 


ABENDUA / DICIE,MBRE

KADETEN 1. MAILA G2 / PRIMERA CADETE GRUPO 2

JARDUNALDIA / JORNADA 

10 

IGANDEA
9
DOMINGO

ERANDIO CAD A

EMAITZA / RESULTADO


GAZTELUZARRA
ORDUA
10:15
HORA
0 1

ZELAIA / CAMPO: ARTEAGA (HA) ERANDIO GOIKOA

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
8 ERANDIO CAD A 10 3 0 2 2 1 2 17 11 16
3 GAZTELUZARRA 10 3 1 1 4 0 1 26 15 22

 


ABENDUA / DICIE,MBRE

KADETEN 2. MAILA G5 / SEGUNDA CADETE GRUPO 5

JARDUNALDIA / JORNADA 

10 

OSTEGUNA
6
JUEVES

COL. FRANCES

EMAITZA / RESULTADO


ERANDIO CAD B
ORDUA
9:00
HORA
3 1

ZELAIA / CAMPO:  COL. FRANCES (HA) ZAMUDIO

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
10 COL. FRANCES 9 2 0 3 1 2 1 15 15 11
11 ERANDIO CAD B 9 2 0 2 1 1 3 17 27 10