“ERANDIO CLUB”
ASTE HONETAKO PARTIDAK
PARTIDOS DE LA SEMANA

 

MAIATZA / MAYO

OHOREZKOA MAILA / DIVISION DE HONOR

JARDUNALDIA / JORNADA 32
IGANDEA
13
DOMINGO


ERANDIO "A"

EMAITZA / RESULTADO


LOIU

ORDUA
11:15
HORA
0 0

ZELAIA / CAMPO: ATEGORRI (HN) ERANDIO ALTZAGA


 

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
4  ERANDIO A 32 8 7 1 6 3 7 34 29 52
12  LOIU 32 8 7 1 1 7 8 28 29 41

 



 

MAIATZA / MAYO

LURRALDEKO 1. MAILA / PRIMERA TERRITORIAL

JARDUNALDIA / JORNADA  32
IGANDEA
13
DOMINGO


ERANDIO "B"

EMAITZA / RESULTADO

 

LA ARBOLEDA "A"

ORDUA
16:00
HORA
2 2
ZELAIA / CAMPO: ARTEAGA (HA) ERANDIO GOIKOA

 

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
7  ERANDIO B 30 6 3 6 6 4 5 42 29 43
9  LA ARBOLEDA A 30 4 7 4 6 3 6 46 38 40



 

MAIATZA / MAYO

 JUBENILEN 2. MAILA / SEGUNDA JUVENIL  G4

JARDUNALDIA / JORNADA    32
LARUNBATA
12
SÁBADO

TXORIERRI

EMAITZA / RESULTADO


URDANETA "B"
ORDUA
16:00
HORA
1 3
ZELAIA / CAMPO:   ARTEAGA (HA) ERANDIO GOIKOA

 

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
6 TXORIERRI 30 9 3 3 9 2 4 75 34 59
1 URDANETA B 30 14 1 0 8 3 4 89 36 70

 


 

video pasillo al campeón del gorliz


MAIATZA / MAYO

KADETEN 2. MAILA / SEGUNDA CADETE G4

JARDUNALDIA / JORNADA 30  

LARUNBATA
12
SÁBADO

ERANDIO CADETE

EMAITZA / RESULTADO


GORLIZ
ORDUA
18:15
HORA
0 2

ZELAIA / CAMPO:  ARTEAGA (HA) ERANDIO GOIKOA

 

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
1  ERANDIO 30 13 1 1 12 1 2 111 21 77
2  GAZTELUZARRA 30 13 1 1 11 3 1 131 26 76
3  GORLIZ 30 12 3 0 9 3 3 104 30 69
4  GAZTELUETA 30 10 1 4 12 0 3 113 40 67
5  IBARREKO B 30 11 1 3 9 1 5 93 54 62
6  ARENAS B 30 9 1 5 8 2 5 83 46 54
7  PLENTZIA 30 8 3 4 7 2 6 103 44 50
8  BOSCO 30 8 4 3 7 0 8 58 61 49
9  LA SALLE 30 7 2 6 6 2 7 73 53 43
10  ASTRABUDUAKO C 30 6 1 8 3 4 8 50 66 32
11  CORAZON DE MARIA 30 4 1 10 5 2 8 54 95 30
12  GALEA B 30 6 2 7 3 1 11 46 115 30
13  ALTZAGA IK. 30 3 1 11 2 1 12 44 138 17
14  ITURGITXI B 30 4 1 10 0 0 15 28 123 13
15  LEIOA D 30 2 2 11 0 4 11 27 105 12
16  UGERAGA B 30 3 1 11 0 1 14 38 139 11

 

EL ERANDIO TXAPELDUN (CAMPEON) DE GRUPO. ¡¡ZORIONAK!!

AHORA A SER CAMPEON DE CAMPEONES ¡¡¡AURRERA!!!

 


 

11ko FUTBOLA ESKOLA KIROLA / DEPORTE ESCOLAR FUTBOL 11
LIGA TALDEA
GRUPO
TALDEA
EQUIPO
AURKARIA
ADVERSARIO
EMA
RES
EGUNA
DIA
ZELAIA
CAMPO
ORDUA
HORA
JARDUNALDIA
JORNADA
2ª F
A
8 HAURRAK-INFANTIL 2004 MORAZA A 2 - 0 12/05/2018 ARTEAGA (HA) 9:00 2F 3
B 4 HAURRAK-INFANTIL 2005 INFANTIL B 1 - 2 12/05/2018 Errekalde (HA) 13:00 20
7ko FUTBOLA ESKOLA KIROLA / DEPORTE ESCOLAR FUTBOL 7
LIGA TALDEA
GRUPO
TALDEA
EQUIPO
AURKARIA
ADVERSARIO
EMA
RES
EGUNA
DIA
ZELAIA
CAMPO
ORDUA
HORA
JARDUNALDIA
JORNADA
2ª F
R
5 ALEBINAK -ALEVINES
2006
TXORIERRI
BASKONIA FE 2006-B 4 - 5 12/05/2018 ARTEAGA (HA) 10:30 2F 5
2ª F
B
19 ALEBINAK-ALEVINES
2006 ATEGORRI
UGERAGA 06 5 - 0 12/05/2018 ARTEAGA (HA)  11:45 2F 2
2ª F A 6 ALEBINAK -ALEVINES
2007 TXORIERRI
BERMEO 07 A 1 - 7 12/05/2018 Penta (HA) 11:45 2F 6
2ª F
B
89 ALEBINAK -ALEVINES
2007 ATEGORRI
LA SALLE 07 A 3 - 3 12/05/2018 ETZEXURI (HA) 9:00 2F 2
2ª F
A
17 BENJAMINAK 2009
TXORIERRI
BARRIKA 2009 A  5 - 8 12/05/2018 Atxutegi (HN) 11:15 2F 5
8ko FUTBOLA LIGA LAGUNARTEKO / LIGA AMISTOSA FUTBOL 8
TALDEA
EQUIPO
AURKARIA
ADVERSARIO
EMA
RES
EGUNA
DIA
ZELAIA
CAMPO
ORDUA
HORA
JARDUNALDIA
JORNADA
AURRE-BENJAMINAK 2010
PRE.BENJAMIN
ABANTO CLUB 1 - 0 09/05/2018 MORTUERO (HA) 18:30 2F 4
AURRE-BENJAMINAK 2012
PRE.BENJAMIN
DINAMO SAN JUAN 1 - 0 12/05/2018 SAN JUAN (HA)
SANTURTZI
10:00 21