ASTE HONETAKO PARTIDAK / PARTIDOS DE LA SEMANA


 

MARTXOA / MARZO

OHOREZKOA MAILA / DIVISION DE HONOR

JARDUNALDIA / JORNADA 

27

IGANDEA
24
DOMINGO

ERANDIO "A"

EMAITZA / RESULTADO


GATIKA "A"
ORDUA
11:15
HORA
   

ZELAIA / CAMPO: ATEGORRI (HN) ERANDIO ALTZAGA

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
11 ERANDIO A 25 2 5 5 6 2 5 32 37 31
7 GATIKA 25 5 5 2 5 3 5 28 24 38



 

MARTXOA / MARZO

LURRALDEKO 1. MAILA / PRIMERA TERRITORIAL

JARDUNALDIA / JORNADA 

27

LARUNBATA
23
SÁBADO

ERANDIO "B"

EMAITZA / RESULTADO


ATLETISMO ORTUELLA
ORDUA
18:15
HORA
   

ZELAIA / CAMPO:  ARTEAGA (HA) ERANDIO GOIKOA

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
4 ERANDIO B 25 6 4 2 5 3 5 38 29 40
6 ATLETISMO ORTUELLA 25 6 2 5 5 4 3 32 27 39


 

MARTXOA / MARZO

JUBENILEN 2. MAILA G4 / SEGUNDA JUVENIL GRUPO 4

JARDUNALDIA /JORNADA

24

LARUNBATA
23
SÁBADO

TXORIERRI

EMAITZA / RESULTADO


ITURGITXI "B"
ORDUA
16:00
HORA
   

ZELAIA / CAMPO: ARTEAGA (HA) ERANDIO GOIKOA

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
3 TXORIERRI 22 8 3 0 8 0 3 68 31 51
2 ITURGITXI B 21 8 2 1 8 2 0 86 15 52

 


MARTXOA / MARZO

JUBENILEN 2. MAILA G2 / SEGUNDA JUVENIL GRUPO 2

JARDUNALDIA / JORNADA 

23

LARUNBATA
23
SÁBADO

SESTAO RIVER "B"

EMAITZA / RESULTADO


ERANDIOTARRAK
ORDUA
17:45
HORA
   

ZELAIA / CAMPO:  GALINDO (HA) SESTAO

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
2 SESTAO RIVER B 17 7 0 0 9 0 1 71 16 48
5 ERANDIOTARRAK 19 7 0 3 4 1 4 33 45 34

 


MARTXOA / MARZO

KADETEN 1. MAILA G2 / PRIMERA CADETE GRUPO 2

JARDUNALDIA / JORNADA 

24

IGANDEA
24
DOMINGO

ERANDIO CAD A

EMAITZA / RESULTADO


COL. VIZCAYA "A"
ORDUA
16:00
HORA
   

ZELAIA / CAMPO: ARTEAGA (HA) ERANDIO GOIKOA

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
10 ERANDIO CAD A 23 5 1 5 4 1 7 34 33 29
9 COL. VIZCAYA A 23 7 1 4 3 3 5 37 32 34

 


MARTXOA / MARZO

KADETEN 2. MAILA G5 / SEGUNDA CADETE GRUPO 5

JARDUNALDIA / JORNADA 

24

IGANDEA
24
DOMINGO

ITURRIGORRI "B"

EMAITZA / RESULTADO


ERANDIO CAD B
ORDUA
11:30
HORA
   

ZELAIA / CAMPO:  LA ROSETA (HA) BILBAO

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
5 ITURRIGORRI B 21 6 1 3 8 1 2 69 37 44
10 ERANDIO CAD B 21 5 1 5 2 1 7 48 69 23

 


 

11ko FUTBOLA ESKOLA KIROLA / DEPORTE ESCOLAR FUTBOL 11
LIGA TALDEA
GRUPO
TALDEA
EQUIPO
AURKARIA
ADVERSARIO
EMA
RES
EGUNA
DIA
ZELAIA
CAMPO
ORDUA
HORA
JARDUNALDIA
JORNADA
A 1 HAURRAK-INFANTIL 05 GETXO FUTBOLA 05A   23/03/2019  Bolua 3 (HA) 11:00 19
B 7 HAURRAK-INFANTIL 06 BERMEO 06B    23/03/2019 ARTEAGA (HA) 13:00 17
7ko FUTBOLA ESKOLA KIROLA / DEPORTE ESCOLAR FUTBOL 7
LIGA TALDEA
GRUPO
TALDEA
EQUIPO
AURKARIA
ADVERSARIO
EMA
RES
EGUNA
DIA
ZELAIA
CAMPO
ORDUA
HORA
JARDUNALDIA
JORNADA
A 2 ALEBINAK-ALEVINES 07 T  GAZTELUETA A   23/03/2019 Gaztelueta (HA) 11:40 17
B 1 ALEBINAK-ALEVINES 07 A  BIZIA   23/03/2019  Inst. Dpvas. Lezama (HA) 13:30 17
A 6 ALEBINAK-ALEVINES 08 T CD DERIO ARTEAGA B   23/03/2019  Ibaiondo (HA) 11:30 17
B 12 ALEBINAK-ALEVINES 08 A ANDER DEUNA 08   23/03/2019 Ander-Deuna Ik. (HA)  11:00 16
A 2 BENJAMINAK-BANJAMIN 09 T GURUTZETA KFT 09 ZURIA    23/03/2019 ARTEAGA (HA) 10:30 14
B 2 BENJAMINAK-BENJAMIN 09 A TXANTXARRENE A    23/03/2019 ARTEAGA (HA) 11:45 14
B 13 BENJAMINAK-BENJAMIN 10 T SD ZAMUDIO 10    23/03/2019 ARTEAGA (HA) 11:45 14
8ko FUTBOLA LIGA LAGUNARTEKO / LIGA AMISTOSA FUTBOL 8
TALDEA
EQUIPO
AURKARIA
ADVERSARIO
EMA
RES
EGUNA
DIA
ZELAIA
CAMPO
ORDUA
HORA
JARDUNALDIA
JORNADA
2012 FASE 2
B3
AURRE-BENJA 11 12 13
PRE-BENJA 11 12 13
PEŃA ATH. A   23/03/2019 BENJ. MARTINEZ (HA) CABIECES 13:00 6F2