“ERANDIO CLUB”
ASTE HONETAKO PARTIDAK
PARTIDOS DE LA SEMANA

 

URRIA / OCTUBRE

OHOREZKOA MAILA / DIVISION DE HONOR

JARDUNALDIA / JORNADA 5
LARUNBATA
21
SÁBADO


ETXEBARRI "A"

EMAITZA / RESULTADO


ERANDIO "A"

ORDUA
18:15
HORA
1 1

ZELAIA / CAMPO: MUNICIPAL A (HA) ETXEBARRI


Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
18  ETXEBARRI A 5 0 1 1 0 1 2 2 9 2
6  ERANDIO A 5 1 1 0 1 1 1 6 6 8

 

 

URRIA / OCTUBRE

LURRALDEKO 1. MAILA / PRIMERA TERRITORIAL

JARDUNALDIA / JORNADA  5
LARUNBATA
21
SÁBADO


ON BALOIA

EMAITZA / RESULTADO

 

ERANDIO "B"

ORDUA
17:00
HORA
1 0
ZELAIA / CAMPO:  P.M. ZORROZA (HA) BILBAO

 

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
13  OIN BALOIA 5 1 1 1 0 2 0 3 5 6
15  ERANDIO B 5 0 0 2 1 1 1 5 6 4



 

URRIA / OCTUBRE

 JUBENILEN 2. MAILA / SEGUNDA JUVENIL  G4

JARDUNALDIA / JORNADA    5
IGANDEA
22
DOMINGO

BIZKERRE

EMAITZA / RESULTADO


TXORIERRI
ORDUA
11:15
HORA
3 4
ZELAIA / CAMPO:  BOLUE 2 (HA) GETXO

 

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
10  BIZKERRE 5 1 0 2 1 0 1 12 12 6
1 TXORIERRI 5 2 0 0 2 1 0 16 6 13

 



URRIA / OCTUBRE

KADETEN 2. MAILA / SEGUNDA CADETE G4

JARDUNALDIA / JORNADA 3  

LARUNBATA
21
SÁBADO

CORAZON DE MARIA

EMAITZA / RESULTADO


ERANDIO
ORDUA
9:00
HORA
0 2

ZELAIA / CAMPO:  ASKARTZA CLARET (HA) LEIOA

 

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
11  CORAZON DE MARIA 3 1 0 1 0 0 1 3 7 3
2  ERANDIO 3 1 0 0 2 0 0 12 4 9



 

11ko FUTBOLA ESKOLA KIROLA / DEPORTE ESCOLAR FUTBOL 11
LIGA TALDEA
GRUPO
TALDEA
EQUIPO
AURKARIA
ADVERSARIO
EMA
RES
EGUNA
DIA
ZELAIA
CAMPO
ORDUA
HORA
JARDUNALDIA
JORNADA
A 3 HAURRAK-INFANTIL 2004 UGERAGA 04 1 - 3 21/10/2017 ARTEAGA (HA) 13:00 1
7ko FUTBOLA ESKOLA KIROLA / DEPORTE ESCOLAR FUTBOL 7
LIGA TALDEA
GRUPO
TALDEA
EQUIPO
AURKARIA
ADVERSARIO
EMA
RES
EGUNA
DIA
ZELAIA
CAMPO
ORDUA
HORA
JARDUNALDIA
JORNADA
R 2 ALEBINAK -ALEVINES
TXORIERRI
ARRATIA 06R  2 - 9 21/10/2017 Urbieta-Igorre (HA) 13:00 2
A 8 BENJAMINAK 2007
TXORIERRI
BARRIKA 07 A 1 - 10 21/10/2017 Atxutegi (HN)  10:30 1
8ko FUTBOLA LIGA PARALELOAK / LIGAS AMISTOSAS FUTBOL 8
TALDEA
EQUIPO
AURKARIA
ADVERSARIO
EMA
RES
EGUNA
DIA
ZELAIA
CAMPO
ORDUA
HORA
JARDUNALDIA
JORNADA
AURRE-BENJAMINAK 2010
PRE.BENJAMIN
MORAZA B 1 - 0 21/10/2017 ATEGORRI 10:30 1
AURRE-BENJAMINAK 2012
PRE.BENJAMIN
ITURRIGORRI 1 - 0 21/10/2017 ATEGORRI 12:30 1