ASTE HONETAKO PARTIDAK / PARTIDOS DE LA SEMANA


 

ABENDUA / DICIEMBRE

OHOREZKOA MAILA / DIVISION DE HONOR

JARDUNALDIA / JORNADA 

12

LARUNBATA
07
S┴BADO

AURRERA

EMAITZA / RESULTADO


ERANDIO "A"
ORDUA

17:00

HORA
3 0

ZELAIA / CAMPO:  ZALDUPE (HA) ONDARROA

 

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
3 AURRERA 12 4 0 2 2 4 0 16 10 22
18 ERANDIO  A 12 1 3 2 0 0 6 6 16 6

 


 

ABENDUA / DICIEMBRE

LEHENTASUNEZKO MAILA / TERRITORIAL PREFERENTE

JARDUNALDIA / JORNADA 

12

LARUNBATA
07
S┴BADO

ERANDIO "B"

EMAITZA / RESULTADO


UGERAGA "A"
ORDUA

18:55

HORA
1 0

ZELAIA / CAMPO:  ARTEAGA (HA) ERANDIO GOIKOA

 

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
18 ERANDIO B 12 2 1 3 0 2 4 6 24 9
5 UGERAGA A 12 3 3 0 2 1 3 13 9 19

 


 

ABENDUA / DICIEMBRE

JUBENILEN 2. MAILA G4 / SEGUNDA JUVENIL GRUPO 4

JARDUNALDIA /JORNADA

10

IGANDEA
08
DOMINGO

TXORIERRI

EMAITZA / RESULTADO


LEIOA "D"
ORDUA

18:15

HORA
6 2

ZELAIA / CAMPO: ARTEAGA (HA) ERANDIO GOIKOA

 

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
2 TXORIERRI 7 4 0 0 2 1 0 27 5 19
10 LEIOA  D 7 1 1 1 0 2 2 6 18 6

 


ABENDUA / DICIEMBRE

JUBENILEN 2. MAILA G2 / SEGUNDA JUVENIL GRUPO 2

JARDUNALDIA / JORNADA 

10

IGANDEA
08
DOMINGO

ERANDIOTARRAK

EMAITZA / RESULTADO


MUĐATONES
ORDUA

11:30

HORA
4 0

ZELAIA / CAMPO:  ARTEAGA (HA) ERANDIO GOIKOA

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
9 ERANDIOTARRAK 10 3 2 0 0 0 5 25 24 11
14 MUĐATONES 10 1 2 2 1 1 3 21 31 9

 


ABENDUA / DICIEMBRE

KADETEN 1. MAILA G2 / PRIMERA CADETE GRUPO 2

JARDUNALDIA / JORNADA 

10

IGANDEA
08
DOMINGO

ERANDIO CAD A

EMAITZA / RESULTADO


DERIO
ORDUA

16:00

HORA
3 1

ZELAIA / CAMPO:  ARTEAGA (HA) ERANDIO GOIKOA

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
3 ERANDIO CADETE A    10 5 0 0 3 0 2 36 14 24
11 DERIO 10 1 0 4 1 1 3 15 34 7

 


ABENDUA / DICIEMBRE

KADETEN 2. MAILA G5 / SEGUNDA CADETE GRUPO 5

JARDUNALDIA / JORNADA 

10

IGANDEA
08
DOMINGO

ERANDIO CAD B

EMAITZA / RESULTADO


URDANETA "B"
ORDUA

9:30

HORA
0 2

ZELAIA / CAMPO: ARTEAGA (HA) ERANDIO GOIKOA

Pos Taldea / Equipo J ETXEAN / CASA KANPOAN / FUERA ag / gf kg / gc Ptak / Ptos
I / G B / E G / P I / G B / E G / P
13 ERANDIO B 9 0 0 4 1 2 2 8 37 5
URDANETA B 9 3 0 2 2 0 2 13 34 15